کیک عروسی پرنس ویلیام

گرانترین کیک عروسی های افراد مشهور

در این پست از سایت کاراملا به معرفی چند عدد از گرانترین کیک عروسی های افراد مشهور دنیا می پردازیم.

اولین کیک مروبط کیک عروسی سلطنتی پرنس ویلیام و پرنسس کیت در سال ۲۰۱۱ می باشد.

هزینه ای که بابت ساخت و تهیه این کیک پرداخت شده بالغ بر ۸۰۰۰۰ دلار می باشد.

طراحی کیک پرنس ویلیام و کیت میدلتون حدود ۵ هفته  زمان برده است. این کیک حدود دارای ۱۷ لایه می باشد که با قراردادن روی یکدیگر به شکل پایانی رسیده است. در ردیف هشتم این کیک تعداد ۹۰۰ گل خوراکی قرار گرفته است .

جالب اینجاست که پس از گذشت ۳ سال ، قسمتی از کیک عروسی به قیمت ۶۰۰۰ دلار که تقریبا معادل ۲۰ میلیون تومان می باشد به فروش رفت

کیک عروسی پرنس ویلیام

فردی که این کیک را خریده است ، خانم گی چانگ ، مدیرعامل سایت فروش آنلاین لیستیا می باشد.

ایشان عنوان نمودند قصد تست کردن این کیک را ندارد و جهت هدیه دادن به مناسبت چهارمین سالگرد عروسی سلطنتی ، این اقدام را انجام داده است.

این کیک میوه ای ۸ طبقه است که توسط فیونا کایرنز و تیمش طراحی و تهیه گردیده و با گل های یخی و گلبرگ تزیین شده است. که نمای زیبایی به این کیک داده است. این کیک به ۶۵۰ قسمت تقسیم شده بود که بیشتر قسمت های آن در مراسم عروسی بین میهمانان توزیع گردید و تعداد کمی نیز در حراجی های مختلف به فروش رفته است. این قسمت ۲۰ میلیون تومانی ، آخرین قسمت و گرانترین آن بود و در دمای پایین و محیطی کنترل شده نگهداری می شده است.

کیک عروسی مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز

این زن و شوهر معروف کیک عروسی خود را ۱۰ لایه و در سال ۲۰۰۰ سفارش داده اند. این کیک حدود ۶ فوت قد داشت و حدود ۱۰۰۰ گل خوراکی روی این کیک بکار رفته بود. این کیک بسیار بزرگ بود که مادر زتاجونز ردیف بالای آن را به عنوان یادگاری نگه داشته است. این کیک حدود ۹۰۰۰ دلار هزینه برداشته است.

کیک عروسی مایکل داگلاس

کیک عروسی مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز

 

 

 

 

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *