کیک تولد رنگین کمان

۱۰ مدل کیک تولد دخترانه جدید ۲۰۱۸

یک دختر  چه نوع کیکی دوست دارد در جشن تولدش داشته باشد؟ من کاملا مطمئنم که شما قطعا می خواهید بدونید بهترین و زیباترین مدل کیک تولد چیه ؟ بنابراین ما برای همه کسانی که در جستجوی بهترین مدل کیک تولد دخترانه هستند، لیستی از ایده های مختلف را شامل ۱۰ مدل کیک تولد دخترانه جدید ۲۰۱۸ هست گذاشته ایم که به شما کمک می کند تا در خرید کیک بهترین انتخاب را داشته باشید.

کیک بالرین

مدل کیک بالرین

موج های صورتی صورتی این کیک تولد دخترانه را بسیار زیبا و خوشمزه نشان خواهد داد . رقصنده کوچک شما این را دوست دارد

کیک شاهزاده

کیک تولد دخترانه شاهزاده

کیک تولد شاهزاده خانم یک کیک خوشگل برای شاهزاده کوچولوی شما خواهد بود که با ماکت کاغذی به زیبایی تزیین شده است.

کیک باربی

 

 

 

 

کیک تولد باربی

باربی بخش مهمی از زندگی هر دختر بوده است و همچنان در آینده نیز این کار را ادامه خواهد داد.

بنابراین، گرفتن کیک شکلاتی باربی برای جشن تولد دختر شما یک گزینه بسیار امن و بسیار خوبی است. نسخه های مختلف باربی که در بازار موجود می باشند، مانند ظاهر ورزشی باربی، شاهزاده باربی، دکتر باربی و غیره وجود دارد.

بسته به آنچه حس می کنید دختر شما دوست خواهد داشت، می توانید هر یک از آواتار های باربی را انتخاب کنید و از آن به عنوان طراحی کیک تولد استفاده کنید.

 

کیک آرایش

کیک تولد آرایش

از سن بسیار جوان، دختران در مورد ظاهر خود آگاه هستند، و موارد مانند رژ لب، خط چشم، ناخن ، و غیره، آنها را بسیار جذب می کند.

یک کیک که این اشتیاق دختران را جشن می گیرد یک کیک بزرگ برای هر جشن تولد دختر خواهد بود. همه چیز شما نیاز به یک کیک ساده است، در سفید یا صورتی، تزئین شده با بطری های ناخن ، رژ لب و سایر لوازم آرایشی.

نه، شما نیازی به استفاده از بطری های واقعی برای دکوراسیون ندارید. فقط از نانوایی خود بخواهید بطری های زیبا و واقعی را از فندق بپوشاند و آنها را به طور استراتژیک در سراسر کیک قرار داده و آن را مانند یک میز پانسمان دخترانه ببینید.

 

کیک گل

کیک تولد دخترانه گل

زیبایی گل ها و طبیعت چیزی است که تنها زن ها قادر به درک آن هستند، مردان هرگز نمی توانند از طبیعت لذت ببرند.

اگر دختر شما نیز طبیعت را دوست داشته باشد، این کیک تولد دخترانه انتخاب خوبی برای جشن تولد او خواهد بود. گل های گلدار زیبا و کل احساس طبیعت این کیک را طراوت و کاملا زرق و برق دار می کند.

خدمت به این کیک تقریبا مانند خدمت به زیباترین بخش طبیعت در یک صفحه است.

 

کیک تولد سرزمین منجمد

کیک تولد سرزمین منجمد

به نظر می رسد که فیلم یخ زده تخیل همه دختران در سراسر جهان را گرفته است و همه آنها می خواهند ملکه السا باشند.

تولد آنها بهترین زمان برای ایجاد این رویا از حقیقت خود است. آنها را یک کیک، که کل سرزمین یخ زده را نشان می دهد، همراه با بعضی از شخصیت های مهم دیگر از فیلم های زیبایی که توسط فوندانت ساخته شده است.

 

کیک رنگین کمان

کیک تولد رنگین کمان

این کیک لایه ای است. بسته به اندازه کیک شما می توانید همانطور که می خواهید لایه های زیادی داشته باشید. به طور کلی، برای به دست آوردن اثر کامل کیک، شما باید حداقل ۳ لایه داشته باشید.

هر یک از لایه ها به گونه ای خنک می شود که کیک را به صورت ناخوشایند، مانند لباس شب، به رنگ های مختلف رنگ می کند. با این حال، رنگ های مورد استفاده در این کیک بسیار ظریف مانند سفید، صورتی و سفید و غیره، که بیانگر ظرافت زنان در بهترین حالت ممکن است.

کیک بسیار ساده و بدون دکوراسیون است و در عین حال بازی ساده رنگ ها و طراحی خیره کننده ی سرامیک به نظر می رسد کاملا وسوسه کننده و زیبا است.

 

کیک شاهزاده صوفی

کیک دخترانه شاهزاده صوفی

هر دختر می خواهد مانند یک شاهزاده خانم در روز تولد خود احساس کند و این کیک بهترین انتخاب است که همه در جشن اعلام کنند که آنها واقعا برای شرکت در جشن شاهزاده خانم آمده اند .

این یک کیک ساده گرد است، که با دانه های سفید مثل گردنبند مروارید شاهزاده خانم تزئین شده است. کیک نیز یک نماد سلطنتی ویژه طراحی شده در یک طرف دارد. در بالای کیک یک دکوراسیون شاهزاده خانم است که نماینده دختر روز تولد شما است، که همه لباس های سلطنتی و تاج را پوشانده است، و کیک را به شکل نهایی یک کیک متعلق به یک شاهزاده خانم می کشد.

 

کیک اسب تک شاخ

مدل کیک اسب تک شاخ

 

جشن تولد خود را با این کیک تک شاخ بنفش جادویی زیبا کنید . این کیک با استفاده از ترکیبی از شکلات و انواع تکنیک های برای ایجاد مروارید دوست داشتنی شذه است که با رنگ های بنفش پدید می آید.

کیکی سرگرم کننده برای شاهزاده خانمهای تمام سنین، مدل کیک اسب تک شاخ یکی از بهترین مدل های کیک برای دختر خانم ها می باشد.

 

کیک تولد جغد

مدل کیک تولد جغد

اولین تولدها یک امر بزرگ هستند. ازتم محل برگزاری جشن گرفته تا برنامه ریزی این رویداد بسیار زیبا، اما یکی از بزرگترین چالش ها تصمیم گیری در مورد مدل کیک است.
به همین دلیل است که کاراملا لیستی از بهترین ایده های کیک تولد را ارائه می دهد.
کیک تولد جغد یکی از مدل های واقعا دوست داشتنی در تم های تولد هست. که مطمنا چشمای جغد جذابتی خاص به کیک ما خواهد داد.

 

 

برای دیدن مدل کیک تولد های بیشتر می توانید به لینک این سایت  myhappybirthdaywishes  مراجعه کنید

 

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *